Portfel Męski Skórzany


Portfel Męski Skórzany

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym znajdują sięwysokiej klasy gadżety, które mają za zadanie podnieść stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który obok funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle gustownym i klasycznymwyglądem. W asortymencie odnajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w różnych rozmiarachi barwach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Czemu bariera RFID jest tak ważna? mnogość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Rabusie tylko czyhają na możliwość kradzieży, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieuczciwe persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W asortymencie sklepu znajduje się, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieblokują przejęcie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają możności bezprzewodowego otwarcia auta. Dodatkowym atutem etui, jest bezbłędne zrobienie z wysokiej klasy materiału.

Bestsellerem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest materiałem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest także szykownym częścią aranżacji mieszkania.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Portfel Męski Skórzany
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 25 maja 2022
Wyświetleń: 482
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You May Also Like

Leave a Reply