Akcesoria Karpiowe


Akcesoria Karpiowe

Sklep internetowy NG24.pl to istny raj dla karpiarzy. Posiadamy tu wszystko, czego potrzebują entuzjaści karpiowania. W naszym sklepie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne, by każda wyprawa na ryby zakończyła się sukcesem.

Oferujemy rozmaite Akcesoria Karpiowe: niezawodne żyłki, podbieraki, innowacyjne plecionki, haczyki, kołowrotki czy praktyczne pokrowce. W swojej ofercie posiadamy także namioty karpiowe, które dzięki zastosowanym materiałom i specjalnej, wzmocnionej konstrukcji, wytrzymają najtrudniejsze warunki pogodowe. Namioty karpiowe produkowane są niezwykle solidnie, tak by mogły służyć jako niezawodne i komfortowe schronienie nawet podczas wielodniowych wypraw. Posiadamy także szeroki wybór przynęt i zanęt w tym także proteinowe kulki na karpia, dostępne w różnej wielkości, różnych smakach i zapachach, m.in. cieszące się popularnością proteinowe kulki o zapachu białej czekolady z dodatkiem mlecznych protein, które działają niezwykle wabiąco lub słynne już kulki o smaku gumy balonowej. Dostępne są także Kamery Podwodne, które pozwolą dokładnie zlokalizować położenie ryb oraz określić sposób ich zachowania wobec użytej przynęty.
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w sklepie internetowym lub odwiedzenia naszego stacjonarnego Sklepu Karpiowego w Warszawie przy ulicy Małowiejskiej 25.


Przejdź na stronę: https://www.ng24.pl/


Tytuł: Akcesoria Karpiowe
URL: https://www.ng24.pl/
Dodano: 31 grudnia 2020
Wyświetleń: 31
Słowa kluczowe: Akcesoria Karpiowe, Kamery Podwodne, Kulki Proteinowe, Namiot Karpiowy, Sklep Karpiowy Warszawa
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You May Also Like

Leave a Reply