Dyrektywa Maszynowa


Dyrektywa Maszynowa

Grupa Troax od wielu lat zajmuje się produkowaniem wygrodzeń bezpieczeństwa. Od ponad pół wieku ten potentat rynkowy troszczy się o bezpieczną produkcję w zakładach przemysłowych. Grupa zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacji do pracy w procesach produkcyjnych. Mimo że Troax działa w branży techniczno-produkcyjnej, pracownikom na każdym etapie pracy przyświeca hasło – Człowiek jest najważniejszy. Taka postawa usprawnia wszelkie procesy produkcyjne na etapach projektowania, produkcji i czynności związanych z montażem. Obsługujemy wiele linii produkcyjnych w Polsce i na świecie. Wykonujemy audyt maszyn za pomocą specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do dokładnej kontroli urządzeń.

Codziennie doradzamy naszym współpracownikom, aby zawsze mieli na uwadze dostosowanie procesów produkcji do norm ISO. Znajomość zasad bezpieczeństwa produkcyjnego ułatwia przestrzeganie dyrektywy maszynowej. Normy pomagają przy określaniu poziomu ryzyka. Bez dokładnej oceny ryzyka nie ma mowy o bezpiecznym produkcie końcowym, będącym efektem skomplikowanego procesu produkcji.

Wielu naszych nowych i stałych klientów zainteresowanych jest analizami związanymi z ryzykiem. Zlecają nam ocenę i wykonanie audytu maszyn już w fazie planowania inwestycji przemysłowej. Korzystamy z porad najlepszych specjalistów, dzięki czemu mamy pewność, że podejmowane przez nas działania są profesjonalne i miarodajne. Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznej produkcji, nadaniu CE, wykonaniu audytu maszyn i rzetelnej ocenie ryzyka w produkcji, macie tylko jeden wybór – błyskawiczny kontakt z Grupą Troax.


Przejdź na stronę: https://www.safetyfirstacademy.pl/


Tytuł: Dyrektywa Maszynowa
URL: https://www.safetyfirstacademy.pl/
Dodano: 22 września 2023
Wyświetleń: 33
Słowa kluczowe: Audyt Maszyn, Bezpieczeństwo Produkcji, Dyrektywa Maszynowa, Nadanie Ce, Ocena Ryzyka
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

You May Also Like

Leave a Reply